2020 FASELIS - ALL RIGHTS RESERVED
Hemen şimdi ücretsiz hesabını oluştur!
...ve Stratejik Pazarlama Süreçlerinden halkla İlişkilerin Gücü’ e-kitabına sahip olun!

* Kredi Kartı Gerekmez

Başarı için hızlı bir büyüme yakalamınız gerekir. Fakat ne yazık ki reklam maliyetleri bütçenize aşırı bir yük getirir. 
Asıl sorulması gereken soru ise, bu kadar para harcamadan ilgiyi nasıl üzerinize çekersiniz? 

Sıfırdan bir şirket kurmak her zaman zordur

Bazı startuplar müşteri, bazısı yatırımcı, bazıları ise her ikisine de ulaşmak ister. Neye ihtiyacınız olursa olsun, etkili bir veya bir kaç yayında sizinle ilgili çıkacak haberler itibarınıza çok değerli katkı sağlayacaktır. On yılı aşkın süredir pek çok müşterimizin medyada görünür olmasına yardımcı olduk ve başarılarına katkı sağladık. 
Bilinirliğinizi Artırın

Tanınmanın Gücünü Hissedin

Eğer firmanızın sınırsız bir reklam bütçesi varsa, doğal olarak uygun maliyetli bir çözüme ihtiyaç duymazsınız. Ne yazık ki durum öyle değil. Bu nedenle sadece ücretli reklamlar yaparak ancak bir süre dayanabilirsiniz. Daha da kötüsü, çoğu zaman paranızı geri dönüşü olmadan havaya saçarsınız. Faselis Growth size maliyetlerinizi kontrol altına almanız için yardımcı olur. 
Tasarruf Edin
Günümüz iş hayatında en önemli konulardan birisi yatırımın geri dönüşüdür. Pahalı reklam modellerinden birini seçtiğinizde eksi ROI (Yatırımın Geri Dönüşü) tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız. Faselis Growth kullanarak bir basın bülteni gönderdiğinizde ise firmanızı bir üst seviyeye çıkartma fırsatını yakalarsınız. 
Başarıyı Yakalayın

Medya Veritabanımız

7 binden fazla yayın
23 grup altında 300'e yakın farklı kategori
Gazete, dergi, web sitesi, sektörel yayın, TV, radyo ve bloglar
Startup haberleri yapan gazeteciler listesine erişim
81 ildeki yerel yayınlara bülten gönderimi

Niye Faselis Growth?

Bülten Yazma Asistanı
Kaleminiz güçlü değil diye endişelenmeye gerek yok. Faselis Growth'un akıllı bülten yazma asistanı, belirlediğiniz konudaki basın bülteninizi yazarken size her adımda yardımcı oluyor. 
Uzman Desteği
Basın bülteninizi yazmayı bitirdiğinizde Faselis Grwoth'un uzman editörleri dikkatlice okuyup gazetecilerin önüne çıkmaya hazır olup olmadığını kontrol ediyor. Gerekirse size önerilerde bulunuyorlar.
Kapsamlı Dağıtım
10 yıldan uzun süredir pek çok profesyonel ajans tarafından kullanılan dağıtım sistemimiz bülteninizi, en hızlı şekilde onunla ilgilenecek tüm gazetecilere ulaştırır. 
Kredi kartı girmeden ücretsiz üye olun

1

Adım

Nasıl Çalışıyor

Basın bülteninizi hazırlayın (bu adım da ücretsiz)

2

Adım
Faselis editörleri bülteninizi inceleyip yorumlarını yazsın (hala ücretsiz)

3

Adım
Bülteninizi ilgili yayın ve gazetecilere Faselis Growth ile ulaştırın

4

Adım
Hangisinin haberinizle ilgilendiğini görmek için raporlara göz atın

5

Adım

Başarınızın tohumlarını ekmeye bugünden başlayın

Başarılı bir firma kurmanın ve onu büyütmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Neyse ki bu süreçte işinizi kolaylaştıracak bazı araçlar var. Faselis Growth ise bunlar arasında pazarlama stratejinizde kullanabilceğiniz en etkili olanı. 

Başarmanız için her an sizin yanınızdayız
Ücretsiz Kayıt Ol

Pazarlama Bütçenizi Nasıl       Daha Verimli Kullanırsınız?

Pek çok startup, her ay bütçelerinin büyük kısmını karşılığını almayacağı reklamlara harcıyor ve bir kaç yıl sonra da silinip gidiyor. Oysa medyada yer almak için elinizdeki tek araç reklam değil. 

Medyada yer almak için medya ilişkileri araçlarını pazarlama stratejinizine entegre etmeniz başarı için kaçınılmaz bir gereklilik. 

Doğru gazeteciye ulaşabilmeniz için düzenli günlük güncelleme
Türkiye dışındaki pazarlara (ABD, Hollanda, Orta Doğu ve Kuzey Afrika, Türk Dünyası Ülkeleri ve Güney Afrika) dağıtım imkanı

* Kredi Kartı Gerekmez