Satışlarınızı artırmak için nasıl bir marka stratejisi oluşturursunuz?

BİR AJANS VEYA YÜKSEK BÜTÇELERE İHTİYAÇ DUYMADAN

ÜCRETSİZ DENE

Nereden başlamalı?

Startup veya küçük işletmeleri yönetmenin kolay olmadığını inanın çok iyi biliyoruz! Günde 24 saat size yetmez. Üstelik kaynaklar sınırlıyken harcama bütçeleri her daim bu sınırlarınızı zorlar.

Kredi Kartı gerekmez!

FAKAT… Biliyorsunuz ki firmanız yeni kurulmuş veya ufak ölçekli olsa bile marka bilinirliği oluşturmak, web sitenize ziyaretçi çekmek ve yeni müşteriler kazanmak için adınızın medyada yer alması gerekir.
Dikkatleri üzerinize çekin, güven oluşturun ve bilinirliğinizi artırın

Halkla İlişkiler Niye Marka Stratejinizin Bir Parçası Olmalı?

Faselis Growth, Firmaların Basına Ulaşma Yöntemini Kökünden Değiştiriyor

Startup ve KOBİ’ler için yenilikçi ve kullanıcı dostu bir arayüz geliştirdik. Bu sayede basın bülteninizi hazırlayabilir ve konuyla ilgilenebilecek medya mensuplarına ulaştırabilirsiniz.

Profesyonel bir metin yazarı değil misiniz? Halkla İlişkiler konusunda deneyiminiz mi yok?
Hiç Sorun Değil
Online bülten yazma sihirbazımız her adımda sizin yanınızda ve size yardım etmeye hazır.
ÜCRETSİZ DENE
Bütçe Dostu
En iyi reklam kulaktan kulağa olandır. Bir basın bülteni yazıp bunun medyada yayınlanmasını sağladığınızda bilinirliğiniz doğal şekilde artacak. Unutmayın iyi bir hikaye kendine medyada her zaman yer bulur. Üstelik bütçenizin sınırlarını zorlamak zorunda da değilsiniz.
Güvenilir
Halkla İlişkiler (PR) reklama göre daha güvenilir bir yöntem. Neilsen'in araştırması, hedef kitleyi etkilemede Halkla İlişkiler çalışmalarının, reklama göre %90 daha verimli olduğunu ortaya koyuyor. Halkla İlişkiler size kazanılmış, reklam ise satın alınmış bir görünürlük sağlıyor. 
Pazarlamayı destekler
Halkla İlişkiler pazarlama stratejiniz için her zaman tamamlayıcı bir rol oynar. Basında hakkınızda çıkan her haber, vermek istediğiniz mesajı ve markanızı desteklerken hedef kitlenizle olan temas noktalarını da artırır. Ayrıca reklamların sınırlı bir ömrü olmasına rağmen PR etkisini çok daha uzun süre korur.
İdeal bir dünyada, medya mensuplarının yeni uygulamanız, yatırımınız veya başarılarınız hakkında sizinle röportaj yapmak için kapınızı aşındırması gerekir.  Ama ne yazık ki ideal bir dünyada yaşamıyoruz. Medyada yer almak istiyorsanız öncesinde hazırlık yapmanız gerekir.


Gazeteciler ise hedef kitleleri ile paylaşacakları haberler için yanıp tutuşuyorlar fakat habere ulaşmak için kaynakları eskiye göre çok daha kısıtlı. Eğer siz onlara ulaşmazsanız onların sizi fark etmesi çoğu zaman olası değil.  
Faselis Growth da işte tam burada devreye giriyor… Platformumuz sizin, hikayenize ve başarılarınıza ilgi gösterecek gazetecilere ulaşmanızı ve firmanızın medyada hak ettiği yeri almasını sağlıyor

Faselis Growth'u Neden Denemelisiniz?

Halkla İlişkiler tecrübesine gerek yok
Faselis Growth hikayenizi doğru yayınlara ve gazetecilere ulaştırmanızı sağlar
Profesyonel Metin yazarı olmanıza gerek yok
Hikayenizi yazmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları sunduğumuz gibi uzman editörlerimiz de son kontrollerinizi yapıyor
Bir Halkla İlişkiler ajansı ile çalışmanıza gerek yok 
Faselis Growth, kolay olduğu kadar çok da etkili bir platform. Üstelik tüm bunları çok düşük bir maliyetle size sunuyor.
Farkımızı görün...

Basın Bülteni Dağıtımınında Standartlar Yeniden Belirleniyor

En Kapsamlı Medya Veritabanı Elinizin Altında

Artık gazeteci iletişim bilgilerine ulaşmak için harcayacağınız onca çabaya gerek yok. Faselis Growth ile istediğiniz tüm gazetecilere en hızlı şekilde ulaşırsınız.

Faselis Growth olarak 27 ülkedeki medya kuruluşları ve medya mensupları ile ilgili bilgileri güncel tutmak için alanında uzman bir ekibe sahibiz. Bu sayede, sizin haberinizle ilgilenebilecek doğru gazetecilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Mesajınız, değerini bilecek gazetecilere ulaştırılır...

Bir basın bültenini gazetecilere gönderdikten sonra nasıl bir etkisi olduğunu düşündünüz mü? Acaba doğru yayına ve kişiye ulaştı mı? Bülteni açıp okudular mı? Acaba görselleri indirdiler mi?


Faselis Growth, tıpkı bir CRM yazılımı gibi basın bülteninizin hangi yayınların ilgisini çektiğini size raporluyor. Bu sayede ne olup bittiği hakkında habersiz kalmıyorsunuz.  

Basın bülteninizin etkisini takip edin!

Faselis Growth size yalın bir fiyatlama sunuyor. Uzun dönemli sözleşme yok, yıllık ücretlendirme yok, ek özellikler için ekstra ücretler yok. Biz bu platformu sadece parası olanların değil, tüm işletmelerin sesi duyulsun diye geliştirdik.

Şeffaf fiyatlama ile endişeniz olmasın

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

Markanız daha fazla tanınsın

Faselis Growth'un size sundukları:
Türkiye'deki halkla ilişkiler ajanslarının her gün kullandığı ve ihtiyacınıza göre kategorize edilmiş gazeteci listelerine erişim
Bülten yazma sihirbazı  sayesinde basın bültenini profesyonellere taş çıkartacak kalitede, kendi başınıza yazma imkanı
Bülteninizin hem sektörel yayınlardaki hem de gazete, dergi ve web sitesi gibi yayınlardaki bülten konunuzla ilgili gazetecilere dağıtım
Basın bülteninizi gazetecilere göndermeden önce uzman Faselis Growth editörleri tarafından incelenerek hazır olduğunun onaylanması
Bülteninizle kimlerin ilgilendiğinin gerçek zamanlı raporlaması
Tüm basın bültenleriniz için arşiv özelliği
Her bütçeye uygun ve şeffaf fiyatlandırma
MANŞETLERE ÇIKMAK İÇİN HEMEN BAŞLA
Taahüt olmadan kullandığın zaman öde modeli
2020 FASELIS - ALL RIGHTS RESERVED

Sınırları aşmak için uluslararası iletişim yapın

Hedefiniz sadece Türkiye ile sınırlı değilse Faselis Growth sizi hedef pazarlarınızdaki medya mensupları ile bir araya getiriyor. Türkiye dışında Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) ve Türk Dünyası Ülkeleri olmak üzere 5 bölgede 5 farklı dilde basın bülteni dağıtımı yapıyoruz.

Bülten yazma sihirbazının avantajlarından faydalanın 

Faselis Growth, gazetecilerin nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen eski bir gazeteci tarafından geliştirildi. Gazeteciler her gün onlarca, hatta yüzlerde basın bülteni alıyor. Sizin diğerlerinden ayrışmanız ve gazetecinin dikkatini çekmeniz için yapmanız gereken şey ise Faselis Growth’un sunduğu basın bülteni yazma sihirbazı ve araçlarını kullanmak. Bu sayede hikayeniz, gazetecilerin dikkatini çekecek ve diğerlerinden ayrışacak.

Göz alıcı bir basın bülteni için kaliteli görsellerle güçlendirin

Basın bülteninizin medyada yer alması için kaliteli ve etkileyici görseller önemlidir. Faselis Growth ile basın bülteninize istediğiniz kadar yüksek çözünürlüklü görsel materyal (resim, grafik, video) ekleyebilirsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden!

Merak etmeyin, ekleyeceğiniz onca görsel materyalin boyutlarının yüksek olacağının farkındayız ama tümünü kalitesinden ödün vermeden medya mensuplarına ulaştırmakta üstümüze yok. Dosya paylaşım platformları üzerinden link göndermek yerine tüm görselleri küçülterek e-postanın içine yerleştiriyoruz. Bu sayede gazeteciler hakkınızdaki haberde kullanmak için görsellerin üzerine tıklayarak orijinallerini indirebiliyorlar.