Firmanızı Manşetlerde Görmeye Hazır mısınız?

Ücretsiz Kayıt Ol
Hedef kitlenizi etkileyecek şekilde yazılmış basın bülteninizi Türkiye'nin alanında önde gelen yayınlarında haber olarak yer aldığını hayal edin. Bunun işinize nasıl bir katkısını olurdu? Bunun bir hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşmesini sağlayacak her araç elinizin altında. 
Kredi kartı girmeden ücretsiz üye olun

1

Adım

Ne Sağlıyoruz?

0% Risk

Faselis Growth, ancak hazırladığınız basın bültenini gazetecilere göndermek isterseniz bir dağıtım ücreti talep eder. Öncesindeki her şey ücretsiz. Üstelik bir de stratejik pazarlama konusunda bir ücretsiz e-kitap sahibi olacaklasınız.

Haydi, daha ne bekliyorsunuz? Hemen şimdi başlayın.
Ücretsiz Kayıt Ol
Düşük Maliyet
Üyelik de basın bültenini yazmak için kullandığınız araçlar da tamamen ücretsiz. Hatta editörlerimiz de yazdığınız basın bültenini ücretsiz olarak inceleyip yorumluyorlar. Bülteninizi göndermeye hazır olana kadar her şey %100 ücretsiz 
Yüksek Etki Değeri
Biz bütçenizde kocaman bir delik açacak ama yine de etkisi tartışılır bir reklam kampanyası önermiyoruz. Tam tersine, düşük bir maliyetle hem bilinirliğinizi artıracak hem de kamuoyunun beğenisini kazanacaksınız. 
Muhteşem Kazanımlar
Görünürlüğünüzü artırmak tabi ki değerli ama asıl değerli olan yatırımınızın geri dönüşünü görmek. Her iş insanı gibi en düşük maliyetle en büyük etkiyi elde etmek istiyorsunuz. Faselis Growth size tam da bunu sağlıyor.

Nasıl Çalışıyor?

2020 FASELIS - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Bunu başarmanız için Faselis Growth olarak basın bülteni yazmanızdan yazdığınız bülteni doğru yayın ve gazetecilere ulaştırmaya kadar atacağınız her adımda yanınızdayız. 

... ve Stratejik Pazarlama Süreçlerinde Halkla İlişkilerin Gücü e-kitabına sahip ol!

Neye ihtiyacınız var?

Basın bülteninizi hazırlayın (bu adım da ücretsiz)

2

Adım
Faselis editörleri inceleyip yorumlarını yazsın (hala ücretsiz)

3

Adım
Bülteninizi ilgili yayın ve gazetecilere Faselis Growth ile ulaştırın

4

Adım
Hangisinin haberinizle ilgilendiğini görmek için raporlara göz atın

5

Adım

*KREDİ KARTI GEREKMEZ